KLIENCI O MNIE

Kolejna współpraca z ArtMedia i znowu rewelacja. Realizacja zlecenia w niedzielę, błyskawiczna, w 100% zgodna z wytycznymi, terminowość, rewelacyjny kontakt, pełen profesjonalizm. Dodatkowy atut - wyjaśnianie wszystkiego językiem zrozumiałym dla klienta, porady wykraczające poza zakres zlecenia i konkurencyjna cena. Gorąco polecam!


Ewa Włodarczyk

Jestem bardzo zadowolony z prawie 3-letniej współpracy z Panem Arkadiuszem Tobiaszem, który wykonał wiele poprawek w moim serwisie. Naszą współpracę mogę opisać w kilku słowach: pełny profesjonalizm, kreatywność, cierpliwość w podejściu do klienta oraz terminowość. Wszystko oczywiście w rozsądnej cenie, co zaowocowało dłuższą współpracą.


Łukasz Stadnicki

Z panem Arkadiuszem Tobiasz współpracuję od ponad 6 lat. Z jakości Jego usług jestem bardzo zadowolona. Jego cechy to życzliwość, sumienność, wspaniały kontakt z klientem, a przede wszystkim profesjonalne podejście. Dla mnie jako laika pomoc w każdym aspekcie działania mej strony internetowej była potrzebna. Dlatego ciesze się, że trafiłam na tak odpowiedzialną osobę. Polecam pana Arka wszystkim szukającym profesjonalisty i to za przystępna cenę.


Ewa Christopoulos

Współpracę z Panem Arkadiuszem Tobiaszem wspominał bardzo dobrze. Pan Arkadiusz cechuje się profesjonalnym podejściem do swojej pracy. Wszystko było wykonywane terminowo, zgodnie z wytycznymi i w bardzo miłej atmosferze. To wszystko przerodziło się w prawie 6-letnią owocną współpracę.


Klaudiusz Tomczewski

Z Panem Arkadiuszem Tobiasze współpracowałam przy kilku projektach i zawsze oferował profesjonalne podejście do klienta. Rewelacyjny kontakt, cierpliwość oraz szybkość wykonania to cechy, które posiada Pan Arkadiusz. Polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy, a niekoniecznie są obeznani w temacie stron internetowych.


Iwona Jęsiek

Z przyjemnością polecam usługi Pana Arkadiusza Tobiasz jako sprawdzonego i solidnego wykonawcę. Prace wykonane przy modyfikacji moich stron internetowych zostały wykonane z pełnym profesjonalizmem, rzetelnością i zaangażowaniem. Dobry kontakt z Panem Arkadiuszem zaowocował trzyletnią współpracą, którą mile wspominam.


Maciej Danieluk

Nova

Współpraca i wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie! Od pierwszego kontaktu do wykonania zlecenia upłynęło 5 minut, a inni fachowcy szacowali czas wykonania na co najmniej kilka godzin. Rewelacyjny kontakt, świetna realizacja, terminowość. Gorąco polecam i na pewno sama pozostanę w kontakcie w razie innych zleceń.


Ewa Włodarczyk

Pan Arkadiusz Tobiasz może stanowić przykład właściwej współpracy z klientem. W dzisiejszym świecie trudno znaleźć solidnego i trzymającego się terminów wykonawcę. To wszystko złożyło się na prawie 3-letnią współpracę. Polecam wszystkim usługi Pana Arkadiusza.


Adam Czuba

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zapytać mnie o wycenę swojego projektu. Nie zapomnij dodać w wiadomości specyfikacji, w której opiszesz funkcjonalności jakie ma mieć projekt.
    //]]>