Gra w blackjacka na pieniądze

Blackjack to najpopularniejsza gra karciana w kasynie. Myślę, że nie ma osoby, która choć trochę nie słyszała o blackjacku.

Nawet ci, którzy nie wchodzili w szczegóły wyobrażają sobie, że jest to gra, w której trzeba zdobyć 21 punktów, zwłaszcza ci, którzy grali w jej rosyjską wersję, tzw. grę – punkt.

Blackjack - zasady gry

Tak, rzeczywiście, celem gry jest zdobycie 21 punktów, ale żeby wygrać nie jest to wcale konieczne. Aby wygrać, trzeba wykazać się ilością punktów większą niż krupier (dealer), ale jednocześnie nie łapać „bust” (liczba przekraczająca 21 punktów).

Na przykład zebrałeś 19 punktów i zatrzymałeś się, ale krupier zebrał tylko 17 punktów - zwycięstwo przypadnie Tobie. Albo zdobyłeś 18 punktów, a krupier pokazał ""bust"" - wygrasz również partię, zdobywając 21 punktów.

W Blackjack online używa się 6 talii po 52 karty, które są tasowane i umieszczane w przezroczystym napędzie, tzw. bucie, skąd krupier pobiera karty do rozdania.

Liczba kart w bucie stopniowo się zmniejsza, a nowa partia zostanie dodana, gdy pozostanie około 30% kart. Kiedyś było to używane w prawdziwych kasynach jako mała matematyczna zaleta. Ale do tego potrzebna jest doskonała pamięć (pamiętaj, jakie karty wyszły), a także zdolności matematyczne (policz prawdopodobieństwa, które zmieniały się przy każdym ruchu).

Wracając więc do gry, na początku gry wszyscy gracze otrzymują dwie zakryte karty, a krupier kładzie jedną odkrytą kartę dla siebie, a drugą zakrytą. Pierwszy ruch jest wykonywany przez graczy pojedynczo, zaczynając od gracza siedzącego na lewo od rozdającego. Gracz ma możliwość zakończenia gry, jeśli od razu odpowiada mu liczba punktów na jego rękach (w końcu kombinację blackjacka można złapać już na dwóch pierwszych kartach).

Jeśli suma punktów gracza mu nie odpowiada, dobiera jedną lub więcej kart, aż uzyska akceptowalną kombinację lub złapie „bust”, przekraczając wymaganą liczbę 21 punktów. Kiedy wszyscy gracze wykonali swój ruch, przychodzi kolej na krupiera.

Krupier gra zgodnie z dość prostą zasadą, zawsze musi ją otrzymać, jeśli jego suma punktów jest mniejsza lub równa 16 i musi zatrzymać się, jeśli ma 17 lub więcej punktów w rękach.

Centrum preferencji prywatności

Niezbędne

Ciasteczka są niezbędne do właściwego korzystania ze strony

gdpr, woocommerce_*, qtrans_*, _ga, _gid, _gat, _utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmv, _utmz

//]]>
a093a0a10bc5991abff26f789543bc4b